HAKKIMIZDA

İNSAN KAYNAKLARI


Teknik Destek Grubu 2000 yılından bu yana veri toplama alanında elektronik ve yazılım AR&GE si yapmakta olan, Türkiye’nin bu alanda ilk ve tek Yerli Malı belgeli geniş ürün portföyüne sahip olan şirketidir. 

Teknik Destek Grubu; özverili, araştırmacı, çözüm odaklı, paylaşımcı ve disiplinli bir ekibe sahiptir ve Türkiye ve Dünya’da bugüne dek elde edilen her başarıda en büyük pay bu güçlü ekibindir.

Teknik Destek Grubu; elektronik ve yazılım alanında çalışmak isteyen, profesyonel hayata yeni atılan kişiler için eşsiz öğrenme ve uygulama alanları sunan bir AKADEMİdir. 

Aynı zamanda yoğun AR&GE içeren ve yenilikçi projelerde mühendis ve teknik personel olarak yer almak isteyen deneyimli kişiler için uzmanlıklarına yön verebilecekleri, yaratıcılıklarını kullanabilecekleri, yeteneklerinin sınırlarını zorlayabilecekleri bir çalışma ortamı sunar.

Siz de Teknik Destek Grubu’nun bir üyesi olmak isterseniz kendinizi, çalışmalarınızı ve hedeflerinizi anlatan bir ön yazı içeren öz geçmişinizi lütfen info@tdg.com.tr adresine gönderiniz.